Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0