Movies
Ratings
640
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
The TerroristRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0