Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5