Titles you rated
LegendRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5