Series
Ratings
24
D.P.Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 0.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5