Movies
Ratings
1154
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
BrickRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0