Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 3.5
1899Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Andy Warhol DiariesRated ★ 4.0
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0