Movies
Ratings
105
The ClassicRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ghost SweepersRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0