Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5