Movies
Ratings
728
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
CatsRated ★ 0.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5