Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The BoysRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Mad MenRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0