Titles you rated
PushRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5