Movies
Ratings
468
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0