Movies
Ratings
502
BlindRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 3.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5