Movies
Ratings
473
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Cable GuyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 2.5
Gridiron GangRated ★ 3.5
The ReplacementsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Rebel Without a CauseRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.5
Four BrothersRated ★ 3.5
Miami ViceRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.5
FlyboysRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.5