Movies
Ratings
177
Silent HillRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0