Movies
Ratings
335
Rush HourRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0