Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0