Series
Ratings
16
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 3.5
The Asterisk WarRated ★ 3.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Haruka Nogizaka's Secret Season 2Rated ★ 2.5
Haruka Nogizaka's SecretRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0