Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- UmbrellaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0