Titles you rated
BloodhoundsRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- すいかRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
SikmulsaenghwalRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5