Series
Ratings
17
MindhunterRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Trump: An American DreamRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 4.0