Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5