Titles you rated
BigRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5