Movies
Ratings
140
A Star Is BornRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5