Movies
Ratings
303
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.0
MauriceRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0