Series
Ratings
74
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5