Series
Ratings
96
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0