Movies
Ratings
39
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0