Movies
Ratings
425
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.5