Titles you rated
BerlinRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0