Titles you rated
DangalRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 5.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
LetoRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.0
SolaninRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 3.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5