Series
Ratings
16
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0