Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5