Movies
Ratings
468
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2: 3 Mini-Movie CollectionRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0