Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0