Movies
Ratings
1124
The Oxford MurdersRated ★ 4.0
CheatersRated ★ 4.0
Thirteen DaysRated ★ 4.0- CrossfireRated ★ 4.0
Point BlankRated ★ 4.5
HaywireRated ★ 3.5
Au Revoir, UFORated ★ 3.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.5
The AmericanRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 5.0
The World of SilenceRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 1.5
Speed RacerRated ★ 3.5