Movies
Ratings
23
School of RockRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0