Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0