Movies
Ratings
178
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Venus TalkRated ★ 2.5
GlassesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0