Titles you rated
Eden LakeRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 2.0
New Police StoryRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 2.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0