Movies
Ratings
113
Spirited AwayRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0