Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 1.0
Seven DaysRated ★ 2.0