Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
BoriRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0- The DayRated ★ 5.0
- 내일Rated ★ 5.0
- The yesterdayRated ★ 5.0
- HeroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Searching for BongRated ★ 5.0