Series
Ratings
57
Gu Family BookRated ★ 2.5
LastRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5