Movies
Ratings
68
New WorldRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0