Titles you rated
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0