Titles you rated
Mystic RiverRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
In ParisRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5