Movies
Ratings
21
The MaskRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Satellite Girl And Milk CowRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
World's Greatest DadRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
PawnRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0