Movies
Ratings
880
AutomataRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5